Dětská trička

THC QUITO. Dětské tričko

THC QUITO WH. Dětské tričko - Bílá / 8
Unisex žerzejové dětské tričko ze 100% bavlny (150 g/m²). Žebrový límec 1x1 a žerzejové žebrování. Dvojité prošití na rukávech a spodním lemu. Šité po stranách.Velikosti: 2, 4, 6, 8, 10, 12
4 roky - 8

THC ANKARA KIDS. Dětské tričko

THC ANKARA KIDS WH. Dětské tričko - Bílá / 8
Unisex žerzejové dětské tričko ze 100% bavlny (190 g/m²). Žebrový límec 1x1 a žerzejové žebrování. Dvojité prošití na rukávech a spodním lemu. Šité po stranách.Velikosti: 2, 4, 6, 8, 10, 12
4 roky - 8

Top pánský/dětský Malfini Playtime

Top pánský/dětský Malfini Playtime - Bílá / L
Rychleschnoucí materiál, střih s bočními švy, svislé členící švy s reflexním proužkem, průkrčník a průramky lemovány vrchovým materiálem, ideální pro sport a pohybové aktivity, vhodné pro sublimační potisk (světlé barvy), produkt se již do budoucna nebude naskladňovat, je nahrazen produktem 820.
6 let - 2XL

Tričko dětské Malfini Classic New

Tričko dětské Malfini Classic New - Bílá / 158 cm/12 let
Střih s bočními švy, úzký lem průkrčníku z žebrového úpletu 1:1, vnitřní část průkrčníku začištěna páskou z vrchového materiálu, zpevnění ramenních švů páskou.
4 roky - 12 let

Tričko dětské Malfini Fantasy

Tričko dětské Malfini Fantasy - Bílá / 134 cm/8 let
Rychleschnoucí materiál, střih s bočními švy, neobvykle členěný průkrčník, zpevnění ramenních švů páskou, ideální pro sport a pohybové aktivity, vhodné pro sublimační potisk (světlé barvy).
6 let - 12 let

Tričko dětské Piccolio Pelican

Tričko dětské Piccolio Pelican - Bílá / 146 cm/10 let
Střih s bočními švy, lem průkrčníku z žebrového úpletu 1:1, vnitřní část průkrčníku začištěna páskou z vrchového materiálu, zpevnění ramenních švů páskou, odtrhávací etiketa.
4 roky - 12 let

Tričko dětské Malfini Basic

Tričko dětské Malfini Basic - Bílá / 146 cm/10 let
Střih s bočními švy, úzký lem průkrčníku z žebrového úpletu 1:1 s 5 % elastanu, vnitřní část průkrčníku začištěna páskou z vrchového materiálu, zpevnění ramenních švů páskou, silikonová úprava.
4 roky - 12 let

Tričko dětské Malfini Camouflage

Tričko dětské Malfini Camouflage - Camouflage Gray / 146 cm/10 let
Střih s bočními švy, úzký lem průkrčníku z žebrového úpletu 1:1 s 5 % elastanu, vnitřní část průkrčníku začištěna páskou v barvě camouflage, zpevnění ramenních švů páskou.
4 roky - 12 let

Tričko dětské Malfini Sailor

Tričko dětské Malfini Sailor - Námořní Modrá / 110 cm/4 roky
Pruhy v kombinaci bílá a námořní modrá, střih s bočními švy, úzký lem průkrčníku z žebrového úpletu 1:1 s 5 % elastanu, vnitřní část průkrčníku začištěna páskou z vrchového materiálu, zpevnění ramenních švů páskou.
4 roky, 6 let, 8 let, 10 let, 12 let

Tričko dětské Malfini Basic Free

Tričko dětské Malfini Basic Free - Bílá / 146 cm/10 let
Bez etikety - připraveno na rebranding, střih s bočními švy, úzký lem průkrčníku z žebrového úpletu 1:1 s 5 % elastanu, neutrální velikostní štítek v boční části průkrčníku, vnitřní část průkrčníku začištěna páskou z vrchového materiálu, zpevnění ramenních švů páskou, silikonová úprava, barvy 03, 09, 11, 14, 16, 64 se již nadále nebudou naskladňovat.
4 roky - 12 let
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku