Dětské polokošile

THC ADAM KIDS WH. Dětská polokošile

THC ADAM KIDS WH. Dětská polokošile - Bílá / 8
Dětská polokošile ze 100% bavlněného piké (195 g/m²). Polokošile má žebrovaný límec a rukávy, vyztužení límce a zapínání na 3 knoflíky v přední části krku. Spodní část s bočními rozparky. Náhradní konflík ve vnitřním švu. Šité po stranách. Velikosti: 2, 4, 6, 8, 10, 12
2-3 roky - 12 let

Polokošile dětská Malfini Pique Polo

Polokošile dětská Malfini Pique Polo - Bílá / 122 cm/6 let
Střih s bočními švy, límeček a lemy rukávů s dvojitým reliéfním proužkem z žebrového úpletu 1:1, úzká léga s 3 knoflíčky v barvě materiálu, vnitřní průkrčník začištěn páskou z vrchového materiálu, zpevnění ramenních švů páskou, končící produkt 205 najdete v sekci Výprodej, končící barvu 30 najdete pod komoditou X22 ve výprodeji.
4 roky - 12 let

Polokošile dětská Malfini Pique Polo

Polokošile dětská Malfini Pique Polo - Námořní Modrá / 110 cm/4 roky
Výprodej
Střih s bočními švy, límeček a lemy rukávů s dvojitým reliéfním proužkem z žebrového úpletu 1:1, úzká léga s 3 knoflíčky v barvě materiálu, vnitřní průkrčník začištěn páskou z vrchového materiálu, zpevnění ramenních švů páskou, zboží II. jakosti, na zboží II. jakosti se nevztahuje reklamace, barva 30 se již nadále nebude naskladňovat.
4 roky - 12 let

Polokošile dětská Malfini Junior

Polokošile dětská Malfini Junior
Výprodej
Dětská polokošile s krátkým rukávem z hladkého úpletu, límec z žebrového úpletu 1x1, prodloužená léga s 3 knoflíčky v barvě materiálu, barevné varianty mají prošité rukávy a dolní kraj kontrastním stehem, zpevňující ramenní páska, produkt se již do budoucna nebude naskladňovat, je nahrazen produktem 222.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku