O nás

Velkoobchod Gromnica byl založen v roce 1997 se zaměřením na velkoobchodní prodej knih, kalendářů a diářů od předních evropských výrobců a nakladatelů. Náš sortiment dodáváme nejen do sítí knihkupectví, papírnictví, reklamních agentur, ale i pro jednotlivce z řad soukromých klientů.

 

V roce 2003 byl sortiment rozšířen o nabídku reklamních předmětů. Samozřejmostí je branding veškerého dodávaného zboží s využití všech moderních technologií. Díky našemu zaměření na firemní klienty jsme schopni poskytnout jedinečný přístup k řešení individuálních požadavků.

 

Vzhledem k faktu, že prodej zboží přes internet je nedílnou součástí moderního stylu života, připravily jsme pro Vás v roce 2021 úplně nový e-shop.

 

Nebudeme Vám tady tvrdit, že jsme nejlepší a nejrychlejší, jen pro to, abyste u nás jednou nakoupili. Snažíme se být vyrovnanou společností ve všech směrech, která dbá na to, aby z jednoho nákupu byla dlouhodobá spolupráce ve prospěch Vás, našeho zákazníka. Náš pracovní kolektiv je flexibilní, díky čemuž můžeme každému zákazníkovi nabídnout vzornou péči a hlavně individuální přístup.

Díky rozsáhlému systému slev jsme schopni nabídnout více, než byste očekávali.