Pánské vesty

Vesta pánská Malfinipremium Everest

Vesta pánská Malfinipremium Everest - Námořní Modrá / 3XL
Lehký hřejivý materiál členěný prošíváním, celopropínací reverzní spirálový zip s krytkou brady, kapsy s reverzním spirálovým zipem, vstup pro branding v podšívce zadního dílu, lemování elastickým proužkem, kontrastní prvky (vyjma barvy 01).
S - 3XL

Vesta pánská Malfini Body Warmer

Vesta pánská Malfini Body Warmer - Námořní Modrá / 2XL
Celopropínací kostěný zip, dolní lem na stažení elastickou šňůrkou, lištové kapsy, 2 vnitřní náprsní kapsy, tvarovaný a mírně prodloužený zadní díl, vstup pro branding v bočním švu podšívky, kontrastní prvky, fleecová podšívka s antipilingovou úpravou, barva 07 – na některých produktech se mohou u kapes vyskytovat našedlé mapy, tato skutečnost není důvodem k reklamaci .
S - 3XL

Pracovní vesta pánská Rimeck Woody

Pracovní vesta pánská Rimeck Woody
Celopropínací kostěný zip s klopou, záhyby na zadním dílu, 8 multifunkčních kapes, měchové kapsy s klopou a lištové kapsy na zip, dolní okraj stažený pruženkou v boční části, kovové "D" poutko na klíče a ID karty, dvojité prošití pro vyšší odolnost, retroreflexní prvky, původní střihy velikostí S, M, L, XL, 2XL najdete pod komoditou WX8 v sekci Výprodej.

Pracovní vesta pánská Rimeck Ranger

Pracovní vesta pánská Rimeck Ranger
Celopropínací kostěný zip s krytkou brady a klopou, 6 multifunkčních kapes, měchové kapsy s klopou a lištové kapsy na zip, dolní okraj nastavitelný druky v boční části, kovové "D" poutko na klíče a ID karty, dvojité prošití pro vyšší odolnost, retroreflexní prvky, vysoce odolný materiál CORDURA® v barvě 01, původní střihy velikostí S, M, L, XL, 2XL najdete pod komoditou WX0 v sekci Výprodej.

Softshellová vesta pánská Malfini Vision

Softshellová vesta pánská Malfini Vision
Výprodej
2vrstvý softshell, celopropínací spirálový zip s krytkou brady, dolní lem na stažení elastickou šňůrkou, kapsy na zip skryté v členících švech, kontrastní prvky, vnitřní fleece s antipilingovou úpravou, Údržbové informace pro softshellový materiál, zboží II. jakosti, na zboží II. jakosti se nevztahuje reklamace.
2XL, 3XL
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku